Wpis z mikrobloga

#santander
co się odpierdziela od jakiegoś czasu z ich apką, praktycznie codziennie jakiś zonk,
chcesz płacić nfc - odrzucanie,
blikiem nie zalogujesz się do banku,
dzisiaj w nocy też do 3 była przerwa.
teraz znowu apka leży i kwiczy...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach