Wpis z mikrobloga

@Sandevistan

Ale oczywiście potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością i rozczarowanie bo dowiaduję się ma chłopaka i to zawsze jakiegoś wzrostaka z mordą i dynaminą wiele leveli wyżej niż ja.


Wypbraz sobie, że ja tak mam przez całe życie. Na każdym etapie edukacji, pracy - jak była jakaś warta uwagi, to zawsze zajeta
  • Odpowiedz
@Sandevistan: kiedyś mój rówieśnik (36l.,) dowiedziawszy się że pracuję w sklepie spożywczym(gdzie same baby) oświadczył że mam super warunki żeby kogoś poznać xd xd xd
  • Odpowiedz
@Sandevistan same, dziś przerobiłem to z jedną w robocie, myślałem, że jest sama (bo sprawia takie wrażenie mocne) i zacząłem uskuteczniać gadkę (lekko też pajacowalem niestety tzn udawałem śmieszka nie wiem po co) by wybadać sytuację aż w końcu między wierszami dwa razy padło, że ma chłopa i teraz nawet z nim mieszka... wszystkie zajęte teoretycznie lepszego sortu, a z wyglądu seryjnie typowa szara myszka, ale zaklepana już... momentalnie jak to
  • Odpowiedz