Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie perełki kulinarne polecacie w Krakowie? Takie na budżet studenta tzn by się najeść do 30 Zeta xD chodzi mi o jakieś nietypowe lokale, jakieś ciekawe, może coś z zniżka dla studenta #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bananometr: raczej typowe, ale w okolicy 30zl gruba Buła burger, do godz 16 zestaw lunch w restauracji taj, tokio Tower kotlet curry japoński, z zestawów lunch do 17 beer house, banh mi dzień dobry.
  • Odpowiedz