Aktywne Wpisy

chodźcie se zjemy cukierkuw to bendzie fajen piontek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
czemstujcie sie
czemstujcie sie
źródło: images (80)
Pobierz
wfyokyga +89
dyga łodyga xD
źródło: temp_file4039120375758644343
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: images (80)
Pobierz
źródło: temp_file4039120375758644343
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#wielkabrytania #uk #banicja #gospodarka
To ja strzelę:
* popularyzacja znajomości angielskiego z biegiem
Widziałem dziesiątki wpisów na Reddit o problemach finansowych Brytoli. Kuriozalne powody i zawsze pytanie jak poprawiać swoją sytuację, zwykle bez chęci pracowania więcej.
Widziałem i widzę to często w różnych branżach i u znajomych z opowieści.
Wtedy ja mówię że za short notice chcę 50-100£ extra na start i przychodzę kogoś zastąpić.
Nie mają wyboru i płacą
tak, konczy sie model ludzi przyjeżdżających za chlebem ( w kraju teraz mozna znalezc pracę, na poczatku 2000-nych było bardzo kiepsko z dostępnością miejsc pracy nie mówiąc juz o dobrych pieniądzach czy karierze), ale teraz to
A w Polsce myślisz, że inaczej jest? Jest jeszcze gorzej, bo L4 jest płatne 80% co w UK nie jest takie pewne.
W Polsce ludzie "chorują", żeby pojechać na kajaki albo rowery xd
muszę przyznać że o tych sickach w poniedziałek też słyszałem z opowiadań, że ludzie co robią w biurze bardzo często dzień chorobowy w poniedziałek i pół dnia w piątek
@dreadingit: mi to nie przeszkadza,
W sumie ja jestem za tym żeby dni gdy jest 25+ na zewnątrz i słońce praży to robić ekstra dni wolne.
Sam bym tak robił w przyszłości.
Zdecydowanie nie jest potrzebny teraz zachód jeśli masz fach w ręku.
Po pierwsze, zarobki w UK są mocno zróżnicowane jeśli chodzi o lokalizację, a zakładam że więcej Polaków wyekmkgrowalo do miejsc gdzie zarabia się najlepiej (np Londyn) a raczej mało kto siedzi tam gdzie zarobki są najniższe.
Druga sprawa, większość polskie emigracji, pod względem wieku, osiąga swój peak jeśli chodzi o zarobki (30 - 50 lat) co również nie jest porównywalne z całym społeczeństwem UK