Aktywne Wpisy

Kerigun +13
Jest prawie trzecia w nocy i tak sobie rozmyślam jakie to dziwne uczucie jak ktoś bliski Ci umiera, jak pojawia się pustka, była osoba i zaraz jej nie będzie. Jakie życie jest dziwne.

Marek_Tempe +7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





A tak na serio to brzmi jak bardzo wartościowa osoba
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
chłop jest antykapitalistą i mówi coś o wolności, śmiechu warte