Aktywne Wpisy

baemaj +71
rodzice pojechali. pokazałam ojcu wykop i mojego ulubionego wykopka. zabroniłam zakładać konto. będzie wchodził jako „gość”. nie wiem czy czuje dobrze człowiek, ale powodzenia. XD

Ketoprofen +52
Wczoraj na dyżurze miałam (jeszcze) nastoletnią pacjentkę z nowotworem OUN. Dziewczyna z utrwalonym niedowładem, karmiona PEGiem.
W badaniach wyszły prawdopodobnie przerzuty do kości.
Mam r-------e święta całkowicie od wczoraj, nie mogę przestać myśleć o niesprawiedliwości jaką spotkała taką niewinną młodą osobę.
Dla mnie wierzenie w jakąś wyższą sprawiedliwość w postaci Boga świadczy po prostu o debilizmie i niskim IQ. Sorry ale no nie da się wierzyć widząc takie rzeczy.
W badaniach wyszły prawdopodobnie przerzuty do kości.
Mam r-------e święta całkowicie od wczoraj, nie mogę przestać myśleć o niesprawiedliwości jaką spotkała taką niewinną młodą osobę.
Dla mnie wierzenie w jakąś wyższą sprawiedliwość w postaci Boga świadczy po prostu o debilizmie i niskim IQ. Sorry ale no nie da się wierzyć widząc takie rzeczy.




Taki zestaw podtynkowy i misa to będzie dobry wybór?
Ktoś jedno bądź drugie lub oba i podzieliłby się opinią?
https://www.grohe.pl/pl_pl/rapid-sl-project-stela-podtynkowy-do-wc-wysoko-instalacji-1-13-m-38840000.html
https://www.leroymerlin.pl/produkty/miska-wc-wiszaca-vortex-grohe-45901121.html#component-displaycomp
#wc #sedes #remontujzwykopem
można na końcu zamontować, sama ramka niczym się nie różni poza tym że ma zawias, sam to sobie montowałem
przycisk musi być zamontowany standardowo (dłuższym bokiem w pionie)
2. Jaki przycisk do niego jest odpowiedni podobny do Skate Cosmopolitan (piszą, że on nie jest odpowiedni)?
nie możesz tego zamontować?