MyTearsAreBecomingASea MyTearsAreBecomingASea 29.04.2025, 17:47:18 4 + Jak to jest, że w USA wszystkie wskazniki sa negatywne, PKB spada a S&P500 rosnie? xd#gielda
grayjedi grayjedi 29.04.2025, 17:58:48 via iOS 0 + @MyTearsAreBecomingASea może rośnie, bo „gorzej to już nie będzie” xd
Bpnn Bpnn 29.04.2025, 18:00:19 via Wykop 14 + @MyTearsAreBecomingASea: minęło trochę czasu od początku spadków. Opadły emocje. Skończyła się panika. Inwestorzy przypomnieli sobie, że nie ma alternatywy. Ameryczka tylko góra.
Calhil Calhil 29.04.2025, 18:00:35 via Wykop 1 + @MyTearsAreBecomingASea: Spokojnie, niedlugo spadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda