Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie szukać garnituru na ślub w lato żeby się nie upiec w nim?
Gacomo Conti, Bytom, Villaro, Vistula, Recman?
Może znacie coś lepszego w Wawie.
Chciałbym wydać powiedzmy maks. 2500-3000zł na samą marynarkę i spodnie.
Szukać 100% wełny czy brać pod uwagę też jakieś mieszanki? Czy połączenie poliestru z w miarę przepuszczalną wiskozą jakkolwiek się sprawdzi?

#garnitur #slub #wesele #modameska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach