Wpis z mikrobloga

#zegarki Dlaczego jest tak mało zegarków hybrydowych? Przynajmniej tych tańszych. Znalazłem modele Fossil ale wszystkie wyprzedane, które by mnie interesowały. Ostatni został Garmin Viviomuve, ale tam też połowa oferty niedostępna.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach