Wpis z mikrobloga

  • 16
@GAJEWSKY: Gdy zaczalęm mówić o patologii w Scrumie i Sprintach i że korporacje robią dzięki temu wyciskanie powolne pracowników jak cytrynki w 2021 roku to wykopki nazywały mnie trollem i że pracuję w kołchozie. Albo że słaby jestem i bym zmienił firmę.

Teraz coraz więcej ludzi zaczyna przecierać oczy i powoli zaczyna dostrzegać że to nie wszystko takie kolorowe i pieniądze szczęścia nie dają.
  • Odpowiedz
Czy branża IT się zeszmaciła?


@Ksiega_dusz: zawsze była zeszmacona. Tylko 10-15 lat temy bylismy młodymi gniewnymi kucami i nam ten wyścig szczurów sie podobał, nakrecal nas do dzialania. Teraz dobijamy do wieku sredniego, gdy juz chciałbys miec stabilizacje zyciowa, zajac sie czyms innym niz tylko praca i zaczymamy przecierać oczy, budzić się z kucowego snu i widzimy te branze taka jaka jest naprawde.
  • Odpowiedz