Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamus89: jak się boi to już jesteś niewolnikiem. Ja zawsze noszę na widoku gaz i nóż na pasku. Widziałem że czasem ludzi to onieśmiela ale nie robię niczego niezgodnego z prawem - zwykłe narzędzia samoobrony.
  • Odpowiedz
@adamus89: ja od dzieciaka noszę nóż, przydaje się w terenie żeby rozpalić ognisko albo coś uciąć, jak jakiś imigrant zacznie się rzucać to też szybki kill w wątrobę dostanie
  • Odpowiedz