@adamus89: jak się boi to już jesteś niewolnikiem. Ja zawsze noszę na widoku gaz i nóż na pasku. Widziałem że czasem ludzi to onieśmiela ale nie robię niczego niezgodnego z prawem - zwykłe narzędzia samoobrony.
@adamus89: ja od dzieciaka noszę nóż, przydaje się w terenie żeby rozpalić ognisko albo coś uciąć, jak jakiś imigrant zacznie się rzucać to też szybki kill w wątrobę dostanie
Komentarz usunięty przez autora