Aktywne Wpisy



real_scoria +11
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob





Poprosiłem Chat GPT aby wygenerował grafikę wedle mej instrukcji:
"wzorując się na największych mistrzach malarskich i motywie zmartwychwstania pańskiego, stwórz proszę realistyczny obraz przedstawiający alegorię Wielkiej Nocy w stylu holenderskich mistrzów XVII w."
Ciekawych czasów dożyliśmy... Jeszcze ciekawszych możemy dożyć!
Dlatego, z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzę nam wszystkim: sobie i Wam, przede wszystkim zdrowia i aby najbliższe dni, tygodnie i lata upływały nam szczęśliwe w zdrowiu i dostatku tego świątecznego stołu. Aby wszystkie troski i zmartwienia opuściły nas, tak, jak tracą na znaczeniu w święta. Aby otaczali nas bliscy i rodzina. I aby ten czas był wolny od swar i nieporozumień. Tego sobie i Wam życzę!
Wesołego alleluja!
źródło: ChatGPT Image 17 kwi 2025, 19_36_47
Pobierz