Wpis z mikrobloga

@MyTearsAreBecomingASea: dla mnie recesja zaczęła się z początkiem lutego. jeśli się pomyliłem i czeka nas teraz wielka hossa to też dobrze, bo tym dłużej pozostane poza rynkiem i nie trzeba się będzie zamartwiać. Do zakupów zasiąde jak tu na wypoku będzie przekonanie że już tylko na shortach da się zarobić, bo to koniec świata i zaraz wszystko będzie po zero - wtedy będzie jasne, że zaraz kończymy besse i należy
  • Odpowiedz