Wpis z mikrobloga

@turfa8:
1) zły stan techniczny jakieś buczenia ciągle w tle co potwierdza wiele osób
2) pytania niby od widzów a tak naprawdę wybrane pod ideologiczna tezę prawej strony
3) to coś co miało być losowaniem. Chyba nie wymaga nawet komentarza.
4) republika robiącą z siebie głupa, że to jakubiak przyniósł tekturowego Rafała i tylko on go może zdjąć. A miejsce o dziwo wcześniej przygotowane tylko dla jednej nieobecnej osoby.
  • Odpowiedz
@matti-nn: a od kogo mają być pytania, skoro to prawacka telewizja?xD
Buczenia nie słyszałem, to pewnie wasze sumienie, czy co tam macie w tym miejscu.
Losowanie jak losowanie, przynajmniej na wizji, bo byście już znowu tworzyli teorie spiskowe.
A skąd wiesz, że to nie Jakubiak? Zapytaj go.

Tekturowy czaskoski pojawił się po raz pierwszy chyba u Stanowskiego, jak uciekł przed debatą z resztą kandydatów na urząd prezydenta Warszawy, to całkiem
  • Odpowiedz
@Kryn217: równie dobrze można za prezydenta mieć małpę która będzie powtarzała wyuczony tekst co 5 min. Tak właśnie zaprezentował się Sławek. Żenujące dla ludzkiej inteligencji.
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Jellystone a gdzie tekturowe sylwetki innych nieobecnych a zarejestrowanych kandydatów?

Ogólnie o dziwo nie było tak stronniczo jak w tvpis. Pytania bez tak nachalnej tezy i blok z możliwością wzajemnych pytań.
Organizacyjnie tragedia. Ciągły szum tła, losowanie karteczek jak w wyborach na przewodniczącego i słaby montaż (no może nie dosłownie a realizacja na żywo) oczekiwania na plansze z przejściem, cisza prowadzącej
  • Odpowiedz
@matti-nn:
1. Prowadząca teksty typu: czekam na info z reżyserki, zaraz panowie tutaj klikną i czas zmienią, albo ja w pamięci będę miała 20 sekund xD
2. Kandydaci zgłaszający brak wody do picia (reżyserka zaraz doleje moment, tylko scenę zmienimy)
3. Oni się dalej przekrzykiwali i wiele osób mówiło w jednym czasie, w sumie dzień jak co dzień w tej stacji. Mikrofonów nie wyciszali osobom bez głosu
4. Niestety słownictwo nawet samej prowadzącej
  • Odpowiedz
gdzie tekturowe sylwetki innych nieobecnych a zarejestrowanych kandydatów?


@kris006: zapytaj Jakubiaka.

losowanie karteczek jak w wyborach na przewodniczącego

Gdyby losowali to komputerowo, to byś darł p---e że oszukują, wszystko ustawione pod nawrockiego i trzeba tam wysłać prokuraturę a uczestnikom
  • Odpowiedz
Gdyby losowali to komputerowo


@Bestia_z_Jellystone: nikt nie mowi zeby komputerowo, ale ty powaznie uwazasz, ze kobita, ktora sama sklada kartki po czym je wrzuca, a po chwili te same kartki wyciaga to jest losowanie? xd jprd
  • Odpowiedz