@darek-jg Na promce... no na promce się da taniej, ale bez taka biedronkowa gouda to ponad 33 zł/kg, a to można już przebić. Schab który kupił @jan-kopec-1996 ma 80% mięsa i kosztuje w przeliczeniu 40 zł/kg. Podobnej klasy wędlinę można kupić za jakieś 25. Można też za 50 kupić 100% schabu. W sumie jak OP lubi łowić promocje i każde zakupy planować jak trzydniową operacje specjalną to spoko, ale przy
@Viking-: przecież to samo mięso no i nie kosztuje 40 choć dokładnie nie powiem w tej chwili bo przeważnie kupuję megapakę jeszcze tańszą (ostatnio po 8zł). No i owszem fajnie miec rózne smaki serka do wyboru ale jak żyjesz od wypłaty do wypłaty to nie wychodzi taniej
@jan-kopec-1996 No ok, kupowanie po stoiskach, czy konkretnych sklepach jest bardziej czasochłonne niż wyjmowanie z lodówki, ale markety często mają "swoje" działy bezobsługowe, a jak się nie lubi codziennie tego samego to lepiej robić zakupy co 3 dni niż robić zapasy i liczyć na to, że sie nic nie wyrzucić. Chociaż muszę przyznać, że ja akurat mam w promieniu 500 m 3 mięsne, 3 piekarnie, kilka zieleniaków, sklepy spożywcze i dwa
dziś właśnie pokazana cała klasa waszego Szczęsnego, nic typ nie wybronił, wszystko co miał wpuścić to wpuścił, to że wcześniej nie wpuszczał to efekt tego że obrona dobrą robotę robiła po prostu
źródło: 1000002542
Pobierz@Viking-: przecież to samo mięso no i nie kosztuje 40 choć dokładnie nie powiem w tej chwili bo przeważnie kupuję megapakę jeszcze tańszą (ostatnio po 8zł). No i owszem fajnie miec rózne smaki serka do wyboru ale jak żyjesz od wypłaty do wypłaty to nie wychodzi taniej
Po drugie nie lubię jeść długo tego samego i zapakowane ma dłuższy termin