Aktywne Wpisy
zaq22 +10
#gielda
Kapral w marines zarabia 3500 USD
Czy ktoś z was zgodziłby sie wylądować w Iranie i walczyć z dronami za 13k pln/mc
Kapral w marines zarabia 3500 USD
Czy ktoś z was zgodziłby sie wylądować w Iranie i walczyć z dronami za 13k pln/mc

Rosalinea +13
Tak sobie dzisiaj z @Kakarot_Z wspominałam dawne edycje i wpisy na tagu….i zdałam sobie sprawę, że nie poszczególne edycje, a uczestnicy tych edycji stworzyli historię.
Najczarniejsze, lub najzabawniejsze postaci zachowali się w naszej pamięci, ale tez największe zyeby. Giovanni z HP4, Clauno, Fitnesiara, NoNo i Keadratowa. Była też niezapomniana Klapessa,
Albo sezon3….:Kuba i słynne Luizzzaaaaa!!!
Grajoszek i jego pijackie ekscesy, których pewnie z uwagi na notorycznego kaca sam już nie pamięta (
Najczarniejsze, lub najzabawniejsze postaci zachowali się w naszej pamięci, ale tez największe zyeby. Giovanni z HP4, Clauno, Fitnesiara, NoNo i Keadratowa. Była też niezapomniana Klapessa,
Albo sezon3….:Kuba i słynne Luizzzaaaaa!!!
Grajoszek i jego pijackie ekscesy, których pewnie z uwagi na notorycznego kaca sam już nie pamięta (





A żeby choć trochę ukrócić zapędy Microsoftu to przyda się narzędzie od tego samego pana i wielu innych zaangażowanych w projekt: https://github.com/ChrisTitusTech/winutil
Nie zmienia to faktu, że w11 to już powoli taki stereotypowy, groteskowy model subskrypcji usługi, gdzie wciskają ci masę niepotrzebnego gówna.
@Foxing: w którym dla odmiany logujesz się kontem online google.
- pokoż mnie partycję do zajęcia
- wymyśl se jakiś fikuśny login i hasło
- jesteś pewny?
https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/instalacja-windows-11-bez-konta-microsoftu-i-internetu/
Dalej to działa
- A czy chcesz zaktualizować system?
- A jeśli nie dziś to może jutro?
- A czy na pewno chcesz zamknąć?
- A czy może nie uruchomić ponownie?
- A czy na pewno zamknąć otwarty program (kiedy widzę, że żaden nie
@Foxing: te same chromebooki, na które bez konta google się nie zalogujesz?