Aktywne Wpisy

Melkovva_ +1
Lecimy z tym #glupiewykopowezabawy
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
Początek roku, druga połowa miesiąca, na szczęście już mam wodnika w znaku a w dzień urodzenia mam i imieniny i dzień babci xD więc wesoło xDDD
źródło: 38444
Pobierz
fshm +47
Mieszkam w Kolumbii Brytyjskiej (Kanada) i od lat szlajam się po tutejszych lasach i dziczy, zahaczając też o szlaki w USA. Długie trasy 4x4, nocowanie na dziko, ognisko, kawa i po prostu święty spokój - to moja codzienność.
Robię to od dawna, ale dopiero niedawno uznałem, że warto zacząć to uwieczniać. Tak powstał projekt 404 Repeat, gdzie zamierzam pokazywać moje wyprawy po BC i zachodnich Stanach.
Jeśli interesuje Was overlanding w
Robię to od dawna, ale dopiero niedawno uznałem, że warto zacząć to uwieczniać. Tak powstał projekt 404 Repeat, gdzie zamierzam pokazywać moje wyprawy po BC i zachodnich Stanach.
Jeśli interesuje Was overlanding w






Od kilku tygodni ból nadgarstka w lewej ręce od pisania na klawiaturze. Żeby uniknąć tej sytuacji mam podpięta zewnętrza klawiaturę do laptopa i laptop jest na wysokości oczu podniesiony a klawiatura oddzielnie, ale i tak mnie to nie ominęło. Myślicie ze pomoże klawiatura ergonomiczna? Ta wyprofilowana? Czuje ze będzie tylko gorzej..
#komputer #programista #problem
@Rolnik1234: Klawiatura ma być tak, żebyś ręce miał jak najbardziej rozluźnione. Jakiekolwiek napięcie które czujesz w nadgastrkach i przedramieniu oznacza
źródło: temp_file8495086481939038130
Pobierz