Wpis z mikrobloga

Cześć.
Od kilku tygodni ból nadgarstka w lewej ręce od pisania na klawiaturze. Żeby uniknąć tej sytuacji mam podpięta zewnętrza klawiaturę do laptopa i laptop jest na wysokości oczu podniesiony a klawiatura oddzielnie, ale i tak mnie to nie ominęło. Myślicie ze pomoże klawiatura ergonomiczna? Ta wyprofilowana? Czuje ze będzie tylko gorzej..

#komputer #programista #problem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.

Od kilku tygodni ból nadgarstka w lewej ręce od pisania na klawiaturze. Żeby uniknąć tej sytuacji mam podpięta zewnętrza klawiaturę do laptopa i laptop jest na wysokości oczu podniesiony a klawiatura oddzielnie, ale i tak mnie to nie ominęło. Myślicie ze pomoże klawiatura ergonomiczna? Ta wyprofilowana? Czuje ze będzie tylko gorzej..


@Rolnik1234: Klawiatura ma być tak, żebyś ręce miał jak najbardziej rozluźnione. Jakiekolwiek napięcie które czujesz w nadgastrkach i przedramieniu oznacza
  • Odpowiedz