Wpis z mikrobloga

Pytanie co do opon. W 701 mam na bokach przebarwienia opony, w dotyku ta opona jest tam strasznie śliska. Z czego to może wynikać? Opony 4 lata, ogólnie w dobrym stanie, środek jest miękki. Śmietnik, czy może się to jakoś dotrze? Myślałem, że do zaschnięte błoto, ale nie chce zejść xd

#motocykle
Kaneczai - Pytanie co do opon. W 701 mam na bokach przebarwienia opony, w dotyku ta o...

źródło: IMG_0700

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mlekoag: nie miałem jeszcze okazji się przejechać w ciepły dzień, na rondzie mam wrażenie, że przód szybko gubi trakcję, ale to też mogło wynikać z temperatury.. pierwszy raz mam takie śliskie w dotyku opony
  • Odpowiedz
@Kaneczai: wynika to z tego, ze sie nie pochylasz i uzywasz tylko srodkowej części bieznika. Takie opony rzeczywiscie beda slizgie, nalezaloby stopniowo pochylac motocykl i zużyć te opony szerzej np. na torze. Brak duzych złożen w ruchu publicznym to bardzo dobre zachowanie. Podsumowujac, po wytarciu tych pasków i zuzyciu powierzchni beda kleic tak samo jak srodek.
  • Odpowiedz