Wpis z mikrobloga

@CienWSieci: Jako były neet polecam coraz bardziej przesuwać swoje granice.
Z czasem mnie to dziwi, jak bardzo zmieniło mi się podejście. Kiedyś analizowałem wszystko, tworzyłem scenariusze, stresowałem się wyjściem do ludzi. A w pewnym momencie jakby ktoś mi kliknął pstryczek w głowie i przestałem totalnie się tym przejmować. No bo w końcu to moje życie. Mną się nikt nie przejmuje, mnie nikt nie zauważa, nawet jak zrobię coś głupiego lub
  • Odpowiedz
  • 0
@CienWSieci zapisz się na siłownię sieciówkę, tam każdy ma na siebie wywalone i po prostu ćwiczy, nawet na recepcji przy wejsciach masz czytnik odcisku palca. Bierzesz słuchawki, puszczasz muzyczke i masz wywalone na wszystko.
  • Odpowiedz
za tydzień pójde sie umówić na wizyte do lekarza by sie zbadać, Jestem zdrowy ale to zawsze jakiś kontakt z ludzmi


@CienWSieci: xD to samo robią stare znudzone baby i dziady a potem problem z dostaniem się do lekarza xd
  • Odpowiedz