Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diana2992: było źle, zresztą ten rząd to żart, kolejne wybory i mydlenie oczu kobietom że jak wybra Rafał to przepchniemy nowelizację w kwestii aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko szkoda że nie mają do tego większości w Sejmie
  • Odpowiedz
@Potezny_Mazur "układ się domknął", czyli masz na myśli, że państwo będzie mogło normalnie funkcjonować bez prezydenta uwalajacego ustawy według swojego widzimisię i ulaskawiajacego bandytów? Przecież właśnie Mentzen czy Nawrocki reprezentują przestępczy układ xd
  • Odpowiedz
@wstanczyk: czyli uważasz że w żadnej kwestii nie da się dogadać z Mentzem hmm ciekawe
Narazie to dużo do uwalania pewnie by nie było z racji napięć pomiędzy koalicjantami, nawet co do aborcji nie potrafią być jednomyślni a z aktualnej narracji wynika że jest to dość istotny temat XD
  • Odpowiedz
@Serrrek: eee tam Trumpiszon wali jeszcze prostrze obietnice to nawet Mentzen lepiej wypada z jakimś tam pomysłem utopijnym. Trumpol nie potrzebuje AI by wkręcać libków a on tak mówi serio do amerykańców a wprowadzą pomarańczowy komunizm.
Pompowanie Mentzena odbieram wyłącznie jako próba rozwalenia PIsu i przebranzowania w PIS 2.0.
  • Odpowiedz
@Serrrek: jedną z rzeczy, która pokazuje jak skrajnie głupi są magowcy i wyborcy mentzena jest to, że uwierzyli, że to jest opcja buntu i antyestablishemnt xD Za oceanem miliarderzy, tutaj mniejszy biznesman, ale mający te same cechy - unikanie podatków i dymanie pracowników, a w partii normalnie starzy polityczni wyjadacze, z historią jak Wipler albo Bosak
  • Odpowiedz
  • 3
@Serrrek problem w tym że tu nie ma alternatyw. Nawrocki to jakiś dresiarz, który będzie długopisem (w przypadku zwycięstwa PiS w kolejnych wyborach) jak Duda, a Trzaskowski to też długopis + do tego dążący do jak najszybszego wprowadzania szkodliwych pomysłów z Brukseli
  • Odpowiedz
@Serrrek: no a Ty na kogo zagłosujesz? Na nijakiego Nawrockiego, który nie ma własnego zdania i będzie blokował wszystko czy może na Trzaskowskiego, który uważa że planeta płonie, SCT to wybawienie, imigrantów mamy przyjmować tak jak nam wszyscy każą a w ogóle to podpisze wszyscy co mu Tusk przyniesie na biurko?

No i Ty siebie uważasz za jakiegoś oświeconego? xD
  • Odpowiedz