Aktywne Wpisy
nilfhell +119

hemikalik +124
Trzeba walczyć o swoje. Zrobiłem to jeszcze zanim spadłem na dno, zanim kompletnie straciłem robotę, rodzinę, wszystko.
Trzeźwości sobie życzę i wam :-)
#alkoholizm
Trzeźwości sobie życzę i wam :-)
#alkoholizm
źródło: 1000037251
Pobierz





Lepszego kandydata nie ma więc wybór jest prosty
Narazie to dużo do uwalania pewnie by nie było z racji napięć pomiędzy koalicjantami, nawet co do aborcji nie potrafią być jednomyślni a z aktualnej narracji wynika że jest to dość istotny temat XD
Pompowanie Mentzena odbieram wyłącznie jako próba rozwalenia PIsu i przebranzowania w PIS 2.0.
Komentarz usunięty przez autora
No i Ty siebie uważasz za jakiegoś oświeconego? xD