@Rozkurrwiator90: zielony prawiczek ma prawo jazdy... jeździ zdezelowaną skodą jak menel 207, który także ma skodę oraz stulejke. Co za przypadek losu.
A jeszcze takie przemyślenia - ludzie są przeciwni elektrykom, nikt nas nie zmusi itd... a co w takiej sytuacji jak nagle ceny jebna na 9-10zl ... To zaraz się ludzie przeproszą z elektrykami... Dla jasności sam mam 3 diesle pod domem. :)
źródło: Kośniak
Pobierz