Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atomus: bylem na torze, dzien wczesniej le mans cup zrobilo potezna robote, sciganie od samego poczatku na limicie. ELMS troche rozczarowal, bo jada mega blisko ale jednoczesnie powtarzalnie i bezblednie. Za to koncowka za SC piekna, atak makaroniarzy do T1 do perelka.
  • Odpowiedz