Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakiej muzyki słuchacie? u mnie polski rapik od rana na głośnikach:


@Vedar: Tak szczerze totalnie? Jeśli już mowa o polskim rapie to Tede bardzo dobrze opisał moje odczucia względem tego wysrywu
Cztero0404 - >jakiej muzyki słuchacie? u mnie polski rapik od rana na głośnikach:

@V...
  • Odpowiedz