Wpis z mikrobloga

#ator Mam nadzieję że Ukraincy pamiętają, że przyjaciel to ja bo nie chciałem tej wojny

:D Ostatnio zauważyłem, że Kszysio wlasnie coraz więcej wstawek tego typu, Ty Kszysio chyba się nie boisz, że dostaniesz w łeb na mieście od jakiegoś Ukrainca za te swoje vlogi, co? Przecież Ty jesteś rzetelny to możesz spać spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach