Wpis z mikrobloga

Jest tutaj może ktoś ogarnięty w temacie M:tG? Ostatni raz grałem za czasów Time Shift moim Sliver Deckiem, a z chęcią wkręciłbym się znowu w tę karciankę widząc ile turniejów, FNM i draftów jest w okolicy. Czym warto zainteresować się na początku? Jakimś gotowym zestawem? Myślałem o intro packu Fates foreseen z nowego dodatku.

#mtg #magicthegathering #karcianki #kiciochpyta
  • 5
@eleengard: intro pack jest nic nie warty prawdę powiedziawszy :) event deck już lepiej. W Polsce sklepy często organizują FNMy, więc łatwo jest znaleźć miejsce (i ludzi) do gry i wymiany. Mając do wyboru obecne event decki, najprędzej wziąłbym czarny ze względu na łatwa możliwość poprawy decku. Jeśli masz swoje stare karty możesz pomyśleć o wyjściu poza standard, ale wtedy istnieje spora szansa, że nie będziesz odnośił na start większych sukcesów
@eleengard: tak i nie. Tak, jesli chodzi o Fun- czerwony + niebieski to dość ciekawe i niestandardowe połączenie, sam gram tymi kolorami (chociaż nieco innym pomysłem). Szkoda tylko, że karty z tego event decku taniej wyjdą przy kupnie na sztuki, niż w event decku. Moim zdaniem, najlepiej kupić jeden z tych event decków, żeby nie przyjść grać z pustymi rękami, natomiast nie oczekuj cudów. Poprzypominasz sobie zasady, poznasz ludzi, i dalej