Wpis z mikrobloga

smaczki i podstaw mu drabinę na którą bezpiecznie zeskoczy sam, jak na długo tam zostanie to raz ze się może po prostu posikać a dwa że kotom nie wolno za długo nie jeść bo ich wątroba dość szybko może być uszkodzona ;_;
  • Odpowiedz