Wpis z mikrobloga

Chce kupić lodówkę, zależy mi żeby miała koło 220 pojemności lodówki i 60 zamrażalki.
Zastanawiam się pomiędzy trzema modelami: BCNA306E4SN ,
HBW5519ECM i WHC20 T352

Beko ma 37 dBA, Haier ma 33, Whirpool 32
Trzy mają sprężarkę inwerterową.

Najbardziej czego się obawiam że to będzie piszczeć. Nienawidzę wysokich hałasów.
Czy ktoś ma którąś z tych lodówek i może coś powiedzieć i ich kulturze pracy?
A może jest jakaś inna sprawdzona lodówka, która nie ma w komentarzach na innych stronach że jest głośna?

Komentarze są takie:
Whirpool:
Dzień dobry, niedawno zakupiłem dużego Whirlpoola, model WHC20T352 , do zabudowy. Działa kilka dni i niemal cały czas wydaje z siebie dźwięk o wysokiej częstotliwości co doprowadza mnie do szału. Czy znacie jakiś sposób na to? Czy to jest standardowy dźwięk w tego typu „nowoczesnych” lodówkach? Czy można to reklamować? Jak nie znajdę jakiegoś sposobu na zminimalizowanie tego dźwięku to naprawdę zastanowię się nad wymianą lodówka

Haier
Moja 10 letnia lodówka chodzi ciszej niż ta. Strasznie mała. Najgorsza jest pojemność zamrażarki. Tragedia. Nie kupujcie tej lodówki. Kupcie jakąś 70 cm żeby była większa. To jest pierwsze urządzenie które nie łączy się z moim wi-fi

Beko
Lodówka bardzo ładna w środku. Plastiki mogły by być grubsze i szuflada zero mogła by być na prowadnicach jak u Samsunga a tak jeździ po szklanej półce. Natomiast jeśli chodzi o hałas to jest tragedia. Jest naprawdę głośna. Zareklamowałem produkt, przyjechała druga która pracowała jeszcze głośniej. Serwis chciał mi dostarczyć kolejną - nie wierzę w powiedzenie do 3 razy sztuka. Dla mnie ich opis na stronie internetowej kodnośnie kultury pracy kompletnie mija się z rzeczywistością. U mnie przynajmniej jest po pomiarach prawie 50dB. W opisie 37dB. To męczy, zwłaszcza wieczorem gdy człowiek zasypia.


#lodowka #agd #kuchnia #remontujzwykopem #budujzwykopem #urzadzajzwykopem
-oo- - Chce kupić lodówkę, zależy mi żeby miała koło 220 pojemności lodówki i 60 zamr...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@-o_o-: Ja mam co prawda Boscha wolnostojącego, ma 35db, słychać delikatne pomrukiwania, w codziennym użytkowaniu nie zwraca na siebie uwagi. Przy całkowitej ciszy słychać czasami jakieś "przelewania", ale to kwestia przyzwyczajenia. Przy zabudowie i tak każda powinna być ledwo słyszalna, o ile w ogóle.

Swoją drogą na pewno chcesz do zabudowy? W tej samej cenie wolnostojąca będzie miała z 20% pojemności więcej i dużo lepszą klasę energetyczną.
  • Odpowiedz
@-o_o-: mam inverterową od LG, cisza i jakies przelewania, szepty czasem. Ogólnie to piekarnik mam głośniejszy od lodówki. No i od 10 lat spokój
  • Odpowiedz