Wpis z mikrobloga

mogę się przespać w samochodzie


@Dinkozaur30: do samochodu nie wychodź do spania bo za to cię bardziej zjb*ią niż za zwykłe chrapanie w dyżurce
jak lecisz w kulki to na miejscu a nie się chowasz po kontach bo ci podziękują
  • Odpowiedz