Aktywne Wpisy

jmuhha +86
Co pamiętacie z Polski lat 2000 czego nie ma teraz?
źródło: 1000025952
Pobierz
DrTRAPH0USE +99
Jakbyście nazwali takiego psa?
#smiesznypiesek
#smiesznypiesek
źródło: IMG_2715
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000025952
Pobierz
źródło: IMG_2715
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
W ogłoszeniach jest ogólnie napisane o "orzeczeniu o niepełnosprawności".
Czy jest sens robić orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności na potrzeby pracy w ochronie?
Czy zatrudniają jako pracowników ochrony na umowę o pracę z lekką niepełnosprawnością?
Czy też faktycznie kładzie się nacisk jedynie na umiarkowanie/znacznie niepełnosprawnych i z lekką niepełnosprawnością nie ma co liczyć na umowę o pracę?
Jak to rzeczywiście jest..?
#niepelnosprawni #niepelnosprawnosc #ochrona #pfron #praca #kiciochpyta #pomocy
ale chodzi mi o to, że w ogłoszeniach pojawia się jedynie "orzeczenie o niepełnosprawności".
Czy nie okazuje się potem, że w rzeczywistości chodzi o co najmniej umiarkowany stopień, a z lekkim stopniem nie biorą?
pewnie im wyższy tym lepszy
W wielu pracach wolą umiarkowany stopień najlepiej z orzeczeniem specjalnym, bo wtedy pracodawca dostaje aż 2800 zł dofinansowania plus z PEFRON zwroty im większy procent niepełnosprawnych pracowników w firmie. U mnie w pracy, pracowałem przy sprzątaniu, mam lekki stopień. Jak kończyła mi się umowa o pracę powiedzieli mi wprost, że w związku z podwyższeniem płacy minimalnej, a że mam lekki stopień a nie umiarkowany, to nie opłaca im się