Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesowało, jak *ujowy stał się #grok #ai i dlaczego z niego nie korzystam już od... połowy grudnia 2024 (patrz: https://wykop.pl/wpis/79402267/jeszcze-kilka-dni-temu-bylem-w-stanie-z-grokiem-ro )
To załączam obrazek. Link do niepomniejszonego: https://ibb.co/QjzP4Yws

#komputery #internet #sztucznainteligencja
@Ratlerek 0
Jeszcze kilka dni temu byłem w stanie z GROKiem robić cuda. Prosić go o analizę treści własnego profilu, profilowanie mnie, analizę treści zamieszczonych w internecine.Czytał artykuły i na podstawie nich tworzył analizy. A dziś k. nie umie przeanalizować treści z internetu, gdy mu się podaje linki. Aby nie
Ratlerek - Jakby kogoś interesowało, jak *ujowy stał się #GROK #AI i dlaczego z niego...

źródło: GROK Tombstone

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach