Wpis z mikrobloga

@jazdaniebieski2023: czy ja wiem, shimano robi teraz gowniane bloki. mialem taki czas w 23' ze wymienilem bloki na nowe i nie chodzilem - wypinka i stojka na lewej nodze. juz po parunastu jazdach wygladaly bardzo srednio ale od tamtej pory niewiele sie w nich zmienilo wiec chyba te dzisiejsze tak maja
  • Odpowiedz
@Prince69 Na jazdę nie ma żadnego wpływu, ale jak te gumy podpadają to się można spektakularnie wyłożyć po prostu idąc, szczególnie na jakiś płytkach albo innej gładkiej powierzchni.
  • Odpowiedz