Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,

Mam pytanie: w jakim czasie otrzymaliście rozliczenie #pit ? Będę wdzięczny za każdą informację, która pomoże mi oszacować, ile mniej więcej trwa ten proces.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arystokrataszos: jak legalnie zarobiona kasa i uczciwie wypełniony to tydzień max od złożenia

Jak czekasz dłużej to znaczy coś nabroiles i zamiast rozliczenia przyjdą smutni panowie o 5:30

Polecam spać w dresie bo cringe jak wyprowadzają w gaciach i żonobijce
  • Odpowiedz