Wpis z mikrobloga

Znowu skopałem. Loty z Rzeszowa do Alicante są w poniedziałki o 16:45 i piątki, tylko trzeba kupić z wyprzedzeniem, bo dzień wcześniej nie ma już miejsc. Tak to jest z prowincjonalnymi lotniskami. Ale trudno, będę w nocy tłukł się do Krakowa. #loty #alicante
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sam z------ś a obarczasz lotnisko, no jakaś nieścisłość jest w twojej wypowiedzi ¯\(ツ)/¯


@telemach20: Nie mam pretensji do lotniska ani do przewoźnika. To nic nowego, że na małych lotniskach lotów jest mniej i są tylko w konkretne dni. Najlepiej szukać bezpośrednio na stronach przewoźników lub sprawdzać tabliczki, np.

https://www.rzeszowairport.pl/pl/pasazer/rozklad-lotow

Niedługo ruszają loty na Maltę, to chyba też sobie polecę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz