Aktywne Wpisy
p0melo +48
Jak to możliwe że ludzi na wsiach, niewykształconych, niepiśmiennych wsioków, 30 lat temu w PRL stać było na ogromne, przestrzenne apartamentowce 200 m kwadratowych z ogródkiem?
A te wykształcone korposzczury senior java developerzy, marketing content creatorzy, project menagerzy żyją w klitkach 50 metrów kwadratowych kupionych na kredyt zaciągnięty na 30 lat? Żyją w szczurzych klatkach z kartonowymi ścianami przez które słychać kiedy sąsiad wypróznia się i spuszcza wodę w kiblu.
Efekt nieudolność c!powatych
A te wykształcone korposzczury senior java developerzy, marketing content creatorzy, project menagerzy żyją w klitkach 50 metrów kwadratowych kupionych na kredyt zaciągnięty na 30 lat? Żyją w szczurzych klatkach z kartonowymi ścianami przez które słychać kiedy sąsiad wypróznia się i spuszcza wodę w kiblu.
Efekt nieudolność c!powatych
źródło: images (6)
Pobierz
DziobakPepe +382
źródło: 20260225_015739
Pobierz




#wspinaczka #bouldering
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Zwracam się z uprzejmą prośbą o informację, czy ktoś z Państwa miał w ostatnim czasie okazję wspinać się na Pośredniej lub Popielowej. Interesuje mnie konkretnie bouldering, czyli wspinaczka po niskich formacjach skalnych, uprawiana bez użycia liny i przyrządów asekuracyjnych.
Planuję krótki wyjazd w celu rozgrzewkowego wspinania po sezonie zimowym. Z danych dostępnych na portalu 27crags wynika, że warunki prezentują się obiecująco, jednak zależy mi na ich weryfikacji w
Komentarz usunięty przez moderatora
te baldy na jurze to takie dla koneserow. da sie fajnie pobawic, ale nie sa zbyt piekne. ostatnio kilka ciekawych nowych przystawek sie pojawilo w okolicy laboratorium. "jak na jure, to fajne" ;)
nie wiem jak tam teraz z parkowaniem w okolicy popielowej, sprawdz wczesniej info odnosnie podlesic na umawianie na wspinanie