Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie LG G2. Snapdragon 800, 2GB ramu, adreno 330, bateria 3000mAh

Poprzednio miałem Galaxy Nexusa, jakiś 2rdzeniowy 1.2Ghz, 1GB ramu, 1700mAh

G2 w najprostszych grach(temple run2, ski jump, super hexagon, pivoot, canabalt, flappy bird itp, nawet aplikacja youtube w hd) ma mikroprzycięcia, jakby co 4 klatka się gubiła. W takich 'dużych' grach problemu nie ma, ale znowu po 5-10 minutach grzeje się jak s-------n i strasznie czuć throthling na gpu i cpu

W antutu ponad 30000. Android 4.2.2 i 4.4.2(v20d) - bez różnicy, full wipe(testowałem na czyściutkim systemie od razu po czystej instalacji) - bez różnicy. Rozwiązania na necie - bez różnicy

Do tego bateria trzyma jak g---o, ludzie piszą w internecie, że trzyma im 6-8 godzin bez problemów przez 2-3 dni, ja max co mi się udało osiągnąć to 4 godziny i to na włączonej od wyjęcia od ładowarki nawigacji. W idlu schodzi strasznie szybko, jak się przegląda np internet to też szybciutko procenty znikają(śmiem twierdzić że szybniej niż na nexusie który miał super prądożernego amoleda).

Na serwis z tym, czy jeszcze czegoś próbować? Nawet na cyanie to samo było, a nakładka od lg w sumie jest całkiem spoko.

#android #telefony #smartfon
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hls73: @unstyle:

Ok, dojdzie karta gwarancyjna i wysyłam to ścierwo. A bateria jak u was? Oczywiście mówię o zużyciu z włączonym internetem i synchronizacją

@bartoneczek:

wystarczy mi już nexusa, za dużo wad w stosunku do zalet. A n5 ma też słabą baterię
  • Odpowiedz
@unstyle:

Po 24h z włączonym internetem(z czego większosc na wifi) i 2h ekranu to miałem z 30% :DDD. Po włożeniu karty sim ten telefon zaczął niesamowicie ciągnąć prąd
  • Odpowiedz