Wpis z mikrobloga

No i tak się żyje.... Dzisiaj mam 40-te urodziny.


@Johnny007pl: Życzę ci nowego, urodzinowego leasingu; aby zwrot podatku był co najmniej 4-cyfrowy. Oraz paliwa za 2 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam 40 jeszcze przez jakiś czas. Zrób jakiś biznes. To jest taki wiek w którym masz już doświadczenie, powinieneś mieć jakiś tam kapitał, a jednocześnie Ci się jeszcze chce. Niech się wiedzie i szybkiej emeryturki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Johnny007pl to nie koniec świata Miras. Sam od paru dni mam 40stke. Od 30stki wiem, że wiek to tylko liczba . Gdyby nie coraz mniej włosów to w sumie czlowie się nawet za bardzo nie zmienił. Pamiętaj mało stresu, zdrowie i rodzina najważniejsze.
  • Odpowiedz