Wpis z mikrobloga

  • 0
@gorzki99 prezent elegancki. Żona pielęgniarka nie jest. Zbawienia u góry nie oczekuje. Spoiler - to jest portal że śmiesznymi obrazkami. Spoiler 2. "Nie bierzmy życia zbyt poważnie - i tak nie wyjdziemy z niego żyw"i.
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: Panie - ja tu juz takie kije w dupie tu widzialem ze za mniejsze "docinki" posty mi mode kasowalo jak platki sniegu sie z placzem polecialy poskarzyc :)

No ale tak juz mam :P mamy taka ekipe w robocie ze dopierdzielki to norma. Tylko to maja byc takie dopierdzielki zeby nawet ten co dostal pocisk posmarkal sie ze smiechu. Nikt sie nie obraza.

No ale moze to jednak kwestia
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: ja pewnie doła złapie na 40tkę, bo to będzie znaczyło definitywnie koniec jakiś marzeń czy że życie może stać się dużo lepsze lub całkowicie inne.

Najlepszego ;)
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: ja teraz mam rozterki związane z pracą, 36 lvl here. niby się tak pracuje ale lata lecą a chciałbym jakiś zmian i robi się co raz gorzej.. nigdy tej pracy nie rozpatrywałem jako do końca życia i chyba zbliżam się do tego etapu.

Z tym, że ja bardzo cenię sobie w życiu spokój stabilność i wygodę.
  • Odpowiedz