Wpis z mikrobloga

Czy da się poznać kogoś inaczej, niż na tinderze?
Mam wrażenie, że ta aplikacja wpędza mnie w takie poczucie beznadziejności #tinder
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aberracja1: w polsce się nie da, jesteśmy bardzo zamkniętym narodem, nie nawiązujemy spontanicznych relacji z obcymi ludźmi jak np. hiszpanie, mijamy się codziennie na ulicy, nie patrzymy sobie w oczy, każdy idzie w swoją stronę, traktujemy się z obojętnością
  • Odpowiedz
Bo tinder nie jest od poznawania ludzi, tylko od rycia beretu.
Chcesz kogoś poznać, to wyjdź z domu.

sekretem poznawania nowych ludzi jest obracanie się w różnych grupach społecznych, które są zainteresowane jakimiś konkretnymi rzeczami. To znacznie ułatwia nawiązywanie relacji, bo wychodzi naturalnie, a nie na siłę.


O na przykład tutaj jest ładnie napisane.
  • Odpowiedz