Wpis z mikrobloga

Zostalem umieszczony w pracy na performance improvement plan. Poleci ktos jakiegos dobrego prawika od prawa pracy w #uk ?
Bylem na jednej konsultacji, i prawnik zalecil mi zeby po prostu lepiej pracowac. Potrzeba mi prawnika, ktory bardziej chce bronic pracownika niz zgadzac sie z pracodawca.
#prawo #wielkabrytania #anglia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noami: @bartd @Varin @Jofiel @DrGreen_2 Oficjalnie powodem jest to, ze nie zrobilem jakis uzgodnien kont, ale typ wiedzial o tym i sam je zrobil. Nie dostalem zadnej reprymendy. I nagle to jest wielkim problemem. A nieoficjalnie, to mialem z nim spotkanie po pracy i wygarnalem mu kilka rzeczy, nie na zasadzie ataku, a raczej rozmowy, czemu np uwzam ze np rekrutacje sa nieuczciwe ( podjac przyklady
  • Odpowiedz