Aktywne Wpisy
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.
Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.
#segregacjaodpadow
Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.
#segregacjaodpadow

r5678 +254

Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
- olej
- hamulce
- opony
to nie biorę żadnych kompromisów. Muszę czuć wzorową przyczepność podczas każdego sezonu
@sberatel no tak średnio kojarzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bodzias1844 Jaką Fabią 1.4? 1.4 to ja miałem w Golfie starym z początku wieku. Tu mam nowoczesne 1.0.
@assninja No właśnie dopiero co weszły nowe. Stare wymienione choć mechanik powiedział, że na starych jeszcze bym z 50k km porobił. Ale frustrowały mnie, że piszczały już przy hamowaniu. Także - 0 kompromisów, wymienione zarówno klocki jak i tarcze (a przy
@AdamF_OG: i dlatego jeździsz na Dębicy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Każda trumna na kołach miała kiedyś jeden purchelek
@janushejro Dziękuję. Mam mniej lat, nie noszę koszul w kratę, a buty kupuję za 150 - 200 zł zwykle, więc chyba nienajgorsze, a włosy myję 5-7 x tygodniowo ^^
@Rustyyyy Sól jest zmywana w miarę regularnie, podwozie ma warstwę konserwującą zrobione, a nadwozie folię PPF.
Czy idziesz na kompromis ? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: temp_file4080617869031889404
Pobierz