@akaisterne: każdy z nas mógłby równie dobrze nie istnieć bez względu na to czy coś osiągnął czy nie. Gdyby teoria równoległych wszechświatów była prawdziwa to moglibyśmy porównać setki miliardów przypadków jak pewne sprawy potoczyły by się gdyby te właśnie wszystkie "gdyby" miały miejsce.
@akaisterne ja w sumie osiągnąłem parę rzeczy z których jestem dumny, ale w gruncie rzeczy, z perspektywy czasu - niewiele one znaczą. Wolałbym nie osiągnąć nic i po prostu być szczęśliwy.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link