Wpis z mikrobloga

Ostatnio wyścig oglądałem jak Kubica w renault jeździł w #f1 teraz kupiłem kierownice, f1 24 na #ps5 i z myślą że verstappen dominuje byłem zdziwiony że jakiś chuck norris ciągle wygrywa i teraz na spontanie odpaliłem wyscig po x latach i chyba gorzej nie mogłem trafić, wy to oglądacie co tydzień?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach