Wpis z mikrobloga

@Gomorrah: a to tak. stare ochlejtusy drące ryja w sierpniu po nocach są gorsze niż dresiarnia. mało niebezpieczne, ale irytujące. ja na szczęście w odwiedzinach, ale kiedyś wynajmowałem na okólnej, to tam albo o 6 rano wjazd policji komus na chatę albo stare menele sie wyzywają po nocach xD
  • Odpowiedz