Wpis z mikrobloga

Czy warto instalować ETS2 MP? Obejrzałem parę streamów, ale nic tam nie było wspomniane czy duzo bugów itp. Ja jeżdzę przepisowo, trzymam się pasa, nie wymuszam, używam kierunkowskazów itp (a inni różnie jeżdzą) więc też nie wiem czy nie zakończy się to tak:

(ノ)ノ彡

Czy tych durnych graczy jest stosunkowo mało a każdy wstawia filmy bo buraki (coś a'la samochodowe kamerki - nikt nie wrzuca że jechał ładnie i nic się nie wydarzyło). Dajcie znać jak to wygląda bo już piątek ;)

#ets2 #eurotrucksimulator2 #ets2mp
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mokrysedes: Przeważnie panuje kultura. Większość ludzi uważa na to co się dzieje na drodze. Gorzej jak trafisz na kogoś z nickiem 1999, lub o podobnym wieku. Raz zdarzyło się, że ktoś postanowił zmienić pas, akurat gdy go wyprzedzałem. Ok, nie spojrzał w lusterka, do przeżycia. Tylko raz zdarzyło się, że ktoś we mnie specjalnie wpadł. No i wczoraj też komuś przywaliłem, bo nie zauważyłem że ostatni update zmniejszył strefy bezkolizyjne.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica @k__d @binerek: Dzięki - wypróbuję w takim razie. Ja wiem, że ludzie chwalą, ale nie każdy ma takie same oczekiwania od gry - dlatego zapytałem.

Sporo ludzi ma też problem z połączeniem się z serwerami - podejrzewam że na weekendzie bedzie bieda, czy to też nie jest aż tak tragicznie jak w internetach piszą?
  • Odpowiedz
@Mokrysedes: Ogólnie fajnie się w to gra, przy czym ma to swoje minusy, zatrudnieni kierowcy nie jeżdżą, u mnie było tak, że przeszedłem na single i zobaczyłem, że kierowcy, który jechał Kraków - Berlin, zostało 200h do celu. Poza tym, nie ma ruchu AI, chociaż dla niektórych to chyba może być plus. Debile zdarzają się raczej rzadko. No i nie ma modów.
  • Odpowiedz
@Mokrysedes: Zaraz po "premierze" wersji alpha grało pełno debili i dzieci, ale niektórym z nich chyba się już znudziło psucie krwi porządnym graczom. Wiadomo - gra nie jest w typie każdego i prawdziwie zainteresowani zostaną na dłużej. Sam mimo wyłączonego ogranicznika jadę bardzo spokojnie i przepisowo (pewnie tak jak Ty); początkowo prawie dostawałem raka na drodze, ale teraz jest OK. Nadal jednak zdarzają się i będą się zdarzać niemyślący, więc
  • Odpowiedz