Wpis z mikrobloga

  • 25
@ev3r:

to niedopuszczalne, zeby ktos mial wiecej niz ja. pewnie ukradł. jak to jest możliwe, powiedzcie mi?


No jak dla ciebie to nie jest dziwne, że zwyczajny robol jeździ takimi autami, to już nie moja wina.
  • Odpowiedz
@technojezus: ja kiedyś słyszałem o typie który do banku wpłacał kupę gotówki, cyklicznie, praktycznie codziennie. Babeczki w okienku po jakimś czasie rozkminiły że coś musi być nie tak, bo ktoś kto przychodzi w gumofilcach z kupą kasy musi mieć lewy dochód. Wpadły służby, zgarnęły go. Okazało się że gościu był właścicielem pieczarkarni, po skończonym handlu przynosił utarg do banku a że nie miał czasu nawet gumofilców zmienić to wyszło jak
  • Odpowiedz