Aktywne Wpisy

francuskie +40
Paliwo 3x taniej niż w Polsce, na każdym przejściu dla pieszych liczniki czasu albo smutna buźka, jeśli nie można przechodzić. Gdzie tak fajnie? To Kazachstan, który odwiedziliśmy kilka dni temu w ramach kolejnej wyprawy.
Bardzo nowoczesny kraj, pod wieloma względami bardziej rozwinięty niż PL.
Więcej w relacjach, zaczynając od tej KLIK.
#podroze #kazachstan #samochody #motoryzacja #astana #paliwo #benzyna
Bardzo nowoczesny kraj, pod wieloma względami bardziej rozwinięty niż PL.
Więcej w relacjach, zaczynając od tej KLIK.
#podroze #kazachstan #samochody #motoryzacja #astana #paliwo #benzyna
źródło: kaza
Pobierz
kutmen2 +55
Pierwszy raz w życiu tankowałem ON po 9.06zł. Dziękuję panu premierowi, ministrom i wszystkim, którzy mają na to wpływ. Brat jest w delegacji u pepiczków i tankuje ponad złotówkę taniej. Uśmiecham się i robię swoje.





@plusbear: banan mieszkający w matką w bloku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@technojezus: ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo masz koszmarne sny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No jak dla ciebie to nie jest dziwne, że zwyczajny robol jeździ takimi autami, to już nie moja wina.
@technojezus: xddddddddddddddd
ty chyba nie masz pojęcia jak ta branża wygląda, co nie?
Komentarz usunięty przez moderatora