Wpis z mikrobloga

@borsuk321: Pisowska logika, pisowską logiką, ale co powiesz na logice p0wców, ktorzy zaoferowali zwiekszenie rozdawnictwa po 8 letach yebania za to pis. I oczywiscie betonowy elektorat na to zagłosował
  • Odpowiedz
@mariusz-madejczyk: Czyli Bartosiak dobrze gadał


@essos: ale wojczal mowil ze trump sobie tak tylko zartuje !! lewakuuu !! on jest geopolityk rozumiesz !! obslugiwanie interesow przeplywy strategiczne dyplomacja analiza. co jeszcze ?? moze myslisz ze usa zatrzymie dostawy uzbrojenia do ukrainy ???? lewakuuu ??
  • Odpowiedz