Wpis z mikrobloga

Jak nagrać transmisje z playlive net?
Chciałbym nagrać dla siebie na pamiątkę pewna transmisje ppv. Jak się przygotować żeby nie było jak z netflixem że będzie czarny ekran na nagraniu ?
Wystarczy wyłączenie akceleracji sprzętowej w przeglądarce i obs? Czy np.probowac przez maszynę wirtualną ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach