Aktywne Wpisy

derek25 +170
Zwracam się do właścicieli kanałów Konfitura i Samochodoza być może przeglądają ten tag.
Ogólnie szanuje waszą aktywność, robicie wiele dobrego dla pieszych ale nie podoba mi się to co zrobiliście w sprawie zajścia z 19 lutego na ul. Noakowskiego.
Dlaczego jak kierowcy przeginają to wrzucacie filmy, na Youtube, shorty, na FB wszędzie gdzie się da a jak wy przegięliście to oczywiście nie ma żadnego filmu bo kierowca był starszy i sprawa została rozwiązana
Ogólnie szanuje waszą aktywność, robicie wiele dobrego dla pieszych ale nie podoba mi się to co zrobiliście w sprawie zajścia z 19 lutego na ul. Noakowskiego.
Dlaczego jak kierowcy przeginają to wrzucacie filmy, na Youtube, shorty, na FB wszędzie gdzie się da a jak wy przegięliście to oczywiście nie ma żadnego filmu bo kierowca był starszy i sprawa została rozwiązana
źródło: eZy-Watermark_19-02-2026_05-28-50-8620PM
Pobierz
Pawel993 +372
Ludzie dalej nie ogarniają o co chodzi. To nie konfitura, stopcham i samochodoza są problemem.
Ktoś jedzie autem po ciągu pieszo-rowerowym i zaczyna przepychać youtuberów, którzy na niej stoją... "kierowca dał się spropowować"... sorry, ale policja za to powinna zabrać prawo jazdy, skierować sprawe do sądu i tam konkretną karę kierowcy dać.
Gdyby to ostatnie pokolenie blokowało przez godzine autostrade i doszło do awantury, gdzie ktoś zaczął przepychać samchodem to można by
Ktoś jedzie autem po ciągu pieszo-rowerowym i zaczyna przepychać youtuberów, którzy na niej stoją... "kierowca dał się spropowować"... sorry, ale policja za to powinna zabrać prawo jazdy, skierować sprawe do sądu i tam konkretną karę kierowcy dać.
Gdyby to ostatnie pokolenie blokowało przez godzine autostrade i doszło do awantury, gdzie ktoś zaczął przepychać samchodem to można by
źródło: 9be19869f80917d458270ccfd7631bdcd270aed33927f3e46a7903481c87f209
Pobierz




@saintie to gadanie o wygodzie to banał, żeby mieć wytłumaczenie. Gdyby taka różnica była to faceci sportowcy by występowali też w samych
@Catmmando: ja robię nawet w jeansach. Bez problemu znajdziesz dresy które nie ograniczają zakresu xd co nie zmienia faktu że każdy sobie może nosić na siłce i poza nią co tylko chce
@Lukiak: zwal sobie przed treningiem to będzie łatwiej skupienie utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Norma i od zawsze tak było.
15 lat temu bylem trenerem. Przychodziła jedna 18 której natura nie poskąpiła jedności to pół silowni chłopa tupało jak robiła przysiady.
Po prostu nie gap sie, nie dawaj im
A najlepsze jest, jak mają te legginsy push up ale chodzi na siłkę od pół roku i cierpi na płasko dupie i
źródło: IMG_2753
Pobierz