Wpis z mikrobloga

@geebon: ehh ludzie nie ogarniają klasycznej techniki bo popkultura jest kłamliwa

raz motór był chory i leżał w łóżeczku i przyszedł pan doktór co jest motóreczku? rozpornik mnie boli swędzi mnie rura gażnik mam chory i dzwonią zawory


Wierszyk był o wuesce a WSK nie miała zaworów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz