Aktywne Wpisy

Lenalee +52
Smutno mi ;-;
Czaiłam się przez dwa dni i zrobiłam kilka podejść żeby ukraść czaszkę panu gawronowi (rip [*]) bo ciągle ktoś kręcił się w pobliżu, więc trochę wstyd było grzebać przy truchle. W końcu udało mi się ją zabrać, mimo że i tak jakiś dziadek z pieskiem widział co robię (no ale już było za późno żeby uciec z miejsca zbrodni)
Przeniosłam ją ponad kilometr żeby położyć obok mrowiska. Mrówki od razu
Czaiłam się przez dwa dni i zrobiłam kilka podejść żeby ukraść czaszkę panu gawronowi (rip [*]) bo ciągle ktoś kręcił się w pobliżu, więc trochę wstyd było grzebać przy truchle. W końcu udało mi się ją zabrać, mimo że i tak jakiś dziadek z pieskiem widział co robię (no ale już było za późno żeby uciec z miejsca zbrodni)
Przeniosłam ją ponad kilometr żeby położyć obok mrowiska. Mrówki od razu

źródło: DSC00036
Pobierz
stam +134
#mecz proszę, niech ktoś światły mi wyjaśni, bo może ja się k---a nie znam, dlaczego za rękę Realu sędzia nie podyktował karnego, a anulował gola barcy po zagraniu ręką zawodnika, skoro w obu przypadkach ręka nie była celowym zagraniem, ale jednak poszerzyła obwód ciała?? To jest to drukowanie meczu czy tylko moja nieznajomość przepisow? XD
Siedzimy przy stole, na talerzu gorący schabowy, idealnie wysmażony, obok ziemniaczki i mizeria, a ktoś nagle odpala filozoficzny temat:
– Czym właściwie jest dobro?
I wszyscy kiwają głowami, bo temat poważny. Ktoś odkłada widelec, zastanawia się przez chwilę. W ciszy słychać tylko chrzęst panierki.
Bo oto my, ludzkość – jedyny gatunek, który potrafi wygłaszać moralne kazania, jednocześnie przeżuwając dowody na to, że nie mamy prawa do żadnych kazań.
Ale my o tym nie myślimy. Bo my nie lubimy łączyć kropek. Zadajemy sobie trudne pytania egzystencjalne, ale tylko do momentu, gdy ktoś nie przyniesie burgera.
Jesteśmy mistrzami moralnej gimnastyki. Kochamy zwierzęta, ale w odcinkach. Odcinek „pies i kot” to seria dramatyczna – ratujemy, przygarniamy, wydajemy miliony na weterynarzy. Odcinek „kurczak i świnia” to już sitcom – smażymy, pieczemy, grillujemy.
I największy żart? Czujemy się dobrze. Bo przecież „ludzie zawsze jedli mięso”. No tak. A ludzie też kiedyś wierzyli, że ziemia jest płaska i palili czarownice, ale dziwnym trafem uznaliśmy, że nie wszystko
z przeszłości trzeba kontynuować.
Wyobraź sobie, że krowy pewnego dnia ogarniają, co się dzieje. Stają na dwóch nogach, zakładają krawaty
i przejmują świat. W TV lecą dramatyczne reportaże: „Tysiące ludzi zamykanych w ciasnych klatkach. Ich mięso jest przysmakiem w wielu krajach.”
I pewnie gdzieś w centrum tej dystopii siedzi krowa
w restauracji, kroi kotleta i mówi:
– Ale tak serio, czym właściwie jest dobro?
I w tym momencie karma oficjalnie zamyka pętlę.
Ale póki co, krowy nie zrobiły rewolucji. Świnie nie odpaliły Twittera, a kurczaki nie nauczyły się odpalać czołgów. Więc spokojnie możemy siedzieć przy stole, rozmawiać o etyce i udawać, że nie ma w tym nic absurdalnego.
A teraz przepraszam, muszę skończyć tego kotleta, bo zaraz wystygnie.
Czerwona karta dla nas wszystkich mięsożercy.
#wegetarianizm
#absurd
#rozkminy
źródło: 9A87D210-4104-4624-B6F1-7374C8276A29
PobierzPOlecam wegetarianizm: bez mięsa - 99 % mniej raka, chorób! Szpital to siedlisko chorób, epidemii, zakażeń, lepiej zapobiegać chorobom, zamiast bezskutecznie łagodzić skutki ! Omijaj szpitale, to siedliska zakażeń wirusowym zapaleniem wątroby, gronkowcem, sepsą, żółtaczką a pogotowie przerabia na skóry. "Nadchodzi wielka epidemia. Jest groźniejsza niż AIDS. Niebezpieczna bakteria zaatakowała już miliony ludzi. Chodzi o szpitalnego gronkowca złocistego (MRSA), który jest odporny na większość
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz